Ultimate magazine theme for WordPress.

Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish sohasidagi nazorat bo‘yicha inspeksiyasi

Batafsil

             

Ergashev Sherzod Shavkatovich

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish sohasidagi nazorat bo‘yicha inspeksiyasi boshlig‘i

Tel: (79)222-07-70 ички (108)         e-mail: alijon.jalilov@eco.gov.uz

 

Yig‘ma axborot-tahlil bo‘limi

Batafsil

To’xtaev Nodirbek Aktamovich

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi yig‘ma axborot-tahlil bo‘limi boshlig‘i

Tel: (79)222-07-70 ички (102)         e-mail: n.tuxtaev@uznature.uz

 

Kompensatsiya to‘lovlari hisobi va ularning tushumi ustidan nazorat qilish bo‘limi

Batafsil

Jumaev Adizbek Salimovich

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Kompensasiya to‘lovlar hisobi va ularning tushumi ustidan nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i

Tel: (79) 222-07-70 ички (302)         e-mail: adizbek.jumaev@eco.gov.uz

 

Chiqindi bilan bog'liq ishlarni amalga oshirish bo'limi

Batafsil

Absoliev Jasur Xasan o’g’li

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Chiqindi bilan bog‘liq ishlarni amalga oshirish bo‘limi boshlig‘i v.v.b

Tel: (79) 222-07-70 ички (301)         e-mail: jasur.absoliev@eco.gov.uz

 

Atmosfera havosini muhofaza qilish bo'limi

Batafsil

Quvanov Tolmosjon Boymuradovich

Navoiy viloyat Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Atmosfera havosini muhofaza qilish bo‘lim boshlig‘i

Tel: (79) 222-07-70 ички (202)         e-mail: t.quvanov@uznature.uz

 

Suv, yer resurslari va yer osti boyliklarini muhofaza qilish bo'limi

Batafsil

Toshev Xurshid Baxtiyorovich

Navoiy viloyat Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Suv, yer resurslari va yer osti boyliklarini muhofaza qilish bo‘lim boshlig‘i v.v.b

Tel: (79) 220-07-70 ички (203)         e-mail: xurshid.toshev@eco.gov.uz

 

Atrof-muhit ifloshlanishini monitoring qilish bo'limi

Batafsil

Ergasheva Nargiza Ro’zievna

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Atrof-muhit ifloslanishini monitoring qilish bo‘limi boshlig‘i

Tel: (79) 222-07-70 ички (204)         e-mail: nargiza.ergasheva@eco.gov.uz

 

Bioxilmaxillik va muhofaza etiladigan tabiiy xududlar masalalari bo'limi

Batafsil

Qodirov Furqat Baxtiyorovich

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Bioxilmaxillik va muhofaza etiladigan tabiiy xududlar masalalari bo‘limi boshlig‘i v.v.b

Tel: (79) 222-07-70 ички (201)        e-mail: sherzod.ergashev@eco.gov.uz

 

Ijro intizomini nazorat qilish bo'limi

Batafsil

Boltaeva Shaxlo Shavkatilloevna

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi ijro intizomini nazorat qilish bo‘lim boshlig‘i v.v.b

Tel: (79) 222-07-70 ички (109)        e-mail: shaxlo.boltaeva@eco.gov.uz

 

Bosh yuristkonsult

Batafsil

Berdiyev Xusan Ergashovich

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Tel: (79) 222-07-70 ички (103)        e-mail: xusan.beridiev@eco.gov.uz

 

Kadrlar bilan ishlash bo'limi

Batafsil

Ismoilova Kamola Zokirjonovna

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi kadrlar bo‘yicha bosh mutaxassisi

Tel: (79) 222-07-70 ички (104)        e-mail: kamola.ismoilova@eco.gov.uz

 

Buxgalteriya bo'limi

Batafsil

Safarov Najmiddin Xasanovich

Navoiy viloyati ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi bosh hisobchisi

Tel: (79) 222-07-70 ички (105)        e-mail: najmiddin.safarov@eco.gov.uz

 

Sanitar tozalash xizmatlarini tashkil etish markazi

Batafsil

Toshonov Ilxom Mahmudovich

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Sanitar tozalash xizmatlarini tashkil etish markazi direktori

Tel: (79) 222-07-70 ички (305)        e-mail: ilxom.toshonov@eco.gov.uz

 

Xo'jalik ishlari bo'limi

Batafsil

Samandarov Furqat Rarabbaevich

Navoiy viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi Xo‘jalik ishlari mudiri

Tel: (79) 222-07-70 ички (303)       

 

Ekspertiza markazi DUK

Batafsil

Murodov Nodir Abdullaevich

Navoiy viloyati davlat Ekspertiza markazi DUK direktori v.v.b

Tel: (79) 220-61-81        e-mail: nodir.murodov@eco.gov.uz

 

Jamoatchilik va ommaviy axborot vositalari bilan ishlash bo'limi

Batafsil

Zubayda Dushanova

Jamoatchilik va ommaviy axborot vositalari bilan ishlash bo’limi yetakchi mutaxassisi

Tel: (79) 222-07-70 ички (304) e-mail: zubayda.dushanova@eco.gov.uz